Автоматичний стрипер Weicon № 5 для зняття ізоляції 0,2-6мм.кв.
1 511 ₴
+380 (63) 060-40-52
- В наличии
- Код: 51000005/10006786
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стрипер призначений для зняття ізоляції з гнучких та жорстких монтажних проводів. Довжина зняття ізоляції, що встановлюється, від 5 до 12 мм, при необхідності обмежувач довжини може бути знятий. Також в інструмент вбудований бічний різак для дротів діаметром до 2 мм.
Автоматично визначає поперечний переріз дроту або кабелю і дозволяє таким чином проводити ще більш швидке зняття ізоляції.
Вид кабелю: тонкожильний та масивний кабель із ПВХ ізоляції
Внутрішнє лезо: замінне
Матеріал: поліамід посилений скловолокном
Технічні дані:
AWG 24 - 10 (0.2 - 6 мм 2 )
Загальна довжина 170 мм
Вага 107 г
Набір змінних ножів арт. 51100002
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Weicon |
| Страна производитель | Германия |
| Назначение | для снятия изоляции с проводов |
| Минимальное сечение провода | 5 кв. мм |
| Максимальное сечение провода | 6 кв. мм |
| Длина | 170 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 12 62 180 |
| Вес нетто | 151 g |
| Параметры удаления изоляции кв.мм | 0,2 - 6,0 mm² |
| Длина общая | 180 mm |
| AWG | 24 - 10 |
| Бренд | Knipex |
| Ограничитель длины | 3,0 - 18,0 mm |
- Цена: 1 511 ₴

